Drogie Klientki, makijaże to nasza specjalność. Wiedzę zdobywałyśmy u najlepszych europejskich wizażystów m.in. Maïté Vértèsi, mistrzów szkoły Jeana Pierre'a Fleurimona oraz mistrzów ArtDeco. Makijaże wykonywane są na ekskluzywnych, doskonałych jakościowo kosmetykach ArtDeco stosowanych przez wielu światowych stylistów. Nasze makijaże są niezwykle trwałe, a za cel stawiamy sobie, by wyznaczały standardy wyszukanego smaku i subtelnej elegancji.

 

  • dzienny - zabieg standardowy. Ma na celu zaakcentowanie piękna każdej twarzy. Do oczu, ust, policzków stosujemy delikatne matowe kolory. Skóra powinna być dobrze przygotowana przez wcześniejszy zabieg pielęgnacyjny.
  • wieczorowy - szczególny rodzaj makijażu okolicznościowego, którego specyfikę nadaje pora dnia i nocne, intensywne przeżycia
  • ślubny - ślub to wyjątkowy dzień dla panny młodej. W tym dniu wzruszamy się ze szczęścia, jesteśmy w ciągłym ruchu, tańcu . I powinnyśmy wyglądać pięknie. W naszym salonie pomagamy spełniać to marzenie. Makijaż wykonujemy profesjonalnymi kosmetykami firmy Bi-kor i ArtDeco. Makijaż jest utrwalany fixatorem, a to sprawia, że panna młoda nie musi martwić się o poprawianie go w trakcie uroczystości. Jeśli wahasz się czy warto, zapraszamy na makijaż próbny. Gwarantujemy ze makijaż ślubny będzie delikatny, świeży i rozświetlający twarz; dobierzemy go do sukni, dodatków, a przede wszystkim do typu twojej urody. Dzięki trwałości kosmetyków będziesz cieszyć się bezpieczną aurą doskonałości. Bądź w tym dniu po prostu piękna.
  • okolicznościowy - dostałaś zaproszenie na przyjecie? A może czeka cię studniówka lub  będziesz świadkiem na ślubie siostry czy koleżanki? Na pewno chciałabyś wyglądać pięknie! Pomożemy ci w osiągnięciu tego celu. Makijaże dobieramy do typu urody, stroju oraz do twoich wymagań. Makijaż wykonujemy profesjonalnymi kosmetykami utrwalonymi fixatorem, co sprawia, że możesz zapomnieć o jego poprawianiu. Twój makijaż będzie wyglądał pięknie nawet przez kilkanaście godzin.
  • fotograficzny - wiele osób korzysta z tego makijażu przed sesją zdjęciową wykonywaną w studiu fotograficznym. Szczególną uwagę zwracamy na to, aby makijaż był bardzo staranny, twarz dobrze zmatowiona, a rysy urody ładnie podkreślone. Wszelkie mankamenty cery - rozszerzone naczynka, przebarwienia, wypryski - zostaną zakamuflowane. Na zdjęciu będzie widoczna ładna cera i odpowiednio podkreślona uroda.
  • sceniczny - niezwykle mocny makijaż, wydobywający cienie na twarzy, dostosowany do ostrego scenicznego światła.

Dodatkowe usługi:
  • LASHES NOUVOUX (nowość) – doklejanie rzęsy do rzęsy dające efekt maksymalnego wydłużenia i zagęszczenia oraz pięknych, naturalnych rzęs. Implanty wykonane są z pojedynczych włókien syntetycznych o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają jak prawdziwe. Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Rzęsy utrzymują się około dwóch miesięcy - właśnie tyle wynosi średnia długość życia rzęsy naturalnej, do której są przyklejone. Są one odporne na wodę - koniec z rozmazanym makijażem! Można w nich pływać, kąpać się i korzystać z odnowy biologicznej. Co 2-4 tygodnie konieczne jest uzupełnienie.
  • doklejanie kępek
  • trwała na rzęsy – rzęsy idealnie podkręcone o każdej porze dnia, całkiem jak po użyciu zalotki (trwałe modelowanie rzęs). Efekt utrzymuje się około dwóch miesięcy. Trwała na rzęsy jest stosunkowo prostym i szybkim zabiegiem, idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które marzą o pięknych, wywiniętych rzęsach, a nie lubią przy tym codziennych zmagań z zalotką. Zabieg trwa około 40 minut, a jego efekt utrzymuje się od 6-8 tygodni.